Skvělé aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (6. 5. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné cenové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS skvělé samy o sobě a jejich vývojáři zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést tipy na jejich výhodné získání.

Dnešní výběr her a aplikací pro iOS, které jsou zdarma či ve slevě, zdobí hned několik povedených herních titulů, jako je skvělý Townscaper, karetní Cultist Simulator, roguelike strategie Bad North: Jotunn Edition nebo povedená point and click adventura Kathy Rain. Na své si ale přijdou také fandové sociální sítě Twitter.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Townscaper

Townscaper je strategická oddychová hra, ve které jde o stavění miniaturního městečka uprostřed nekonečného moře. Princip hry je okleštěn doslova až na dřeň – jako hráč máte na výběr pouze to, kam jednotlivé stavební bloky umístíte a jaká bude jejich barva. O zbytek se postará pokročilý algoritmus, který dá vašemu městu výslednou podobu. Původní cena byla 125 korun.

‎Townscaper
‎Townscaper
Autor: Raw Fury
Cena: 129,00 Kč
  • ‎Townscaper Screenshot
  • ‎Townscaper Screenshot
  • ‎Townscaper Screenshot
  • ‎Townscaper Screenshot
  • ‎Townscaper Screenshot
  • ‎Townscaper Screenshot
  • ‎Townscaper Screenshot
  • ‎Townscaper Screenshot
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku