Skvělé aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (25. 3. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné slevové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS prvotřídní samy o sobě a jejich vývojáři zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést tipy na jejich výhodnou koupi.

Výběr toho nejzajímavějšího ve slevě či zdarma pro iOS se dnes skládá z celé řady zajímavých kousků. Na své si přijdou například fotografové, pozorovatelé noční oblohy nebo fanoušci deskových her. A stejně jako včera v případě Androidu, tak i dnes je na iOS sleva na skvělé adventury od Amanita Design, které byste rozhodně neměli minout.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

SkySafari 7 Pro

Pozorování noční oblohy fascinovalo lidstvo od pradávna. Zatímco dříve se museli naši předci spolehnout na své rozsáhlé znalosti, nyní pro plnohodnotný zážitek ze sledování hvězd stačí mít po ruce telefon či tablet. Aplikace SkySafari 7 Pro je pokročilý nástroj pro všechny, kteří se chtějí snadno a rychle zorientovat na nebeské mapě. Původní cena byla 1 599 korun.

‎SkySafari 7 Pro
‎SkySafari 7 Pro
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku