Skvělé aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (17. 6. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné cenové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS skvělé samy o sobě a jejich vývojáři zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. Tento pravidelný seriál věnující se App Store přináší tipy na jejich výhodné získání.

Dnešní výběr je plný povedených herních titulů, které potrápí vaše mozkové závity, ale také ukrátí čas při čekání ve frontě nebo na autobus. Z aplikací si na své přijdou především fotografové, pro které je ve výběru připravena jedna skvělá aplikace „dva v jednom“.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Camera+: Pro Camera & Editor

Věnujete se focení na iPhonu, ale výchozí fotoaplikace příliš omezuje vaše kreativní cítění? Vyzkoušejte Camera+: Pro Camera & Editor, který umně kombinuje jak prostředí pro fotografování, tak editor vašich snímků. S jednou aplikací tak zvládnete samotnou tvorbu snímků i následnou postprodukci. Původní cena byla 200 korun.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku