Skvělé aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (13. 5. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné cenové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS skvělé samy o sobě a jejich vývojáři zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést tipy na jejich výhodné získání.

Dnešní výběr her a aplikací pro iOS se točí primárně kolem her, neboť ve slevách se objevily takové pecky jako třeba Cultist Simulator, Teslagrad, Barbearian či Jumanji. Zajímavostí je také RGB klávesnice, která potěší moderní hráče, či prohlídka dinosaurů v rozšířené realitě.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Dungeon and Puzzles

Potrénujte své logické myšlení a otestujte svou lásku k retro adventurám ve hře Dungeon and Puzzles. Jak už samotný název napovídá, v této 2D hříčce budete prozkoumávat temná sklepení a nacházet tajuplné poklady, které ovšem budou chránit logické hádanky. Zvládnete pokořit tuto výzvu? Původní cena byla 75 korun.

‎Dungeon and Puzzles
‎Dungeon and Puzzles
Cena: 79,00 Kč
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku