Skvělé aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (31. 3. 2022)

Google Obchod Play nahled Unsplash

Kdo by neměl rád zajímavé akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android povedené samy o sobě a jejich vývojáři si zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Google Play, abychom vám přinesli zajímavé tipy.

Dnešní výběr zahrnuje celou řadu povedených aplikací a her, mezi nimiž najdete i takový skvost jako klasické RPG ze staré školy Baldur’s Gate. Na své si ale přijdou také začínající programátoři, umělci a ti z vás, kteří hledají skvělý nový ciferník pro hodinky s operačním systémem Wear OS.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

ReactDev Pro: Become a Job Ready React Developer

Na změnu práce není nikdy pozdě, stejně jako na rekvalifikaci. Pokud nejste spokojeni ve svém stávajícím zaměstnání a hledáte něco perspektivního, skvělým řešením může být naučit se programovat. S aplikací ReactDev Pro se můžete naučit potřebné základy, na kterých se dá později stavět. Původní cena byla 49 korun.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku