Domů » Bleskovky » Skládací Galaxy X se objevil na oficiálních stránkách podpory Samsungu

Skládací Galaxy X se objevil na oficiálních stránkách podpory Samsungu

Společnost Samsung příští rok představí skládací smartphone, který je nazýván Galaxy X. Zatím nevíme, zda korejský gigant vsadí na ohebné displeje či vyrobí pouze obdobu zvláštního skládacího modelu ZTE Axon M; víme však, že chystaná novinka nese kódové označení SM-G888N0, díky němuž můžeme sledovat její vznikající příběh.

Telefon pod tímto označením schválily certifikace Bluetooth SIG a NRA (korejský ekvivalent FCC), nyní se dokonce objevil na oficiálních stránkách podpory Samsungu.

Bohužel na nějaké bližší informace si stále budeme muset počkat, možná ale čekání nebude příliš dlouhé; korejský gigant se pomalu na odhalení Galaxy X připravuje a je možné, že se s ním setkáme již na veletrhu CES v Las Vegas, který se odehraje počátkem ledna.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).