Domů » Bleskovky » Sheldon Cooper neudrží jazyk za zuby ani v nových reklamách Intelu

Sheldon Cooper neudrží jazyk za zuby ani v nových reklamách Intelu

Jim Parsons, představitel fyzika Sheldona Coopera z populárního seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku), se stal novou reklamní tváří společnosti Intel. Své seriálové postavě rozhodně nezůstal nic dlužný, ačkoliv se jedná o geniální mozek ověnčený mnoha tituly, neumí správně vyhodnotit většinu sociálních situací a udržet jakékoliv tajemství. 

V laboratořích Intelu jej velmi zaujala technologie Intel RealSense, která dokáže za pomoci speciální kamery vyhodnocovat snímané objekty ve 3D (včetně skenování pro 3D tisk), měřit úhly a vzdálenosti, přijímat bezdotyková gesta, případně přeostřovat fotografie až po jejich pořízení. Tuto technologii Intel představil poprvé letos v lednu na veletrhu CES a v reklamách funguje poměrně působivě. Není divu, že o ní i přes zákaz, který mu udělila ochranka laboratoře, pohovořil s údržbářem a následně i se spolucestujícími v letadle.

Pro pobavení přidáváme ještě dvojici bonusových videí z laboratoře i z letadla.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).