Domů » Bleskovky » Seznam naděluje: vydal aplikaci Mapy.cz pro Windows 10

Seznam naděluje: vydal aplikaci Mapy.cz pro Windows 10

Zřejmě nejpopulárnější mapovou aplikací v ČR jsou Mapy.cz od tuzemského Seznamu. Dostupné jsou pro platformy Android, iOS a Windows 10 Mobile, byť poslední jmenovanou platformu Seznam dávno opustil a nevydává pro ni žádné nové aktualizace. To však neznamená, že spojení Windows a seznamáckých Map nemůže v budoucnu fungovat.

Seznam totiž vydal zbrusu novou aplikaci pro klasická Windows 10 pro počítače a tablety. Stáhnout ji lze z Microsoft Store, v rámci aplikace je pak možné stáhnout do offline režimu mapy celého světa. Kromě toho lze v mapách vyhledávat atraktivní místa či tipy na výlety, aplikace vám také doporučí restaurace, hotely či najde zastávky hromadné dopravy.

Mapy.cz pro Windows jsou zatím funkčně chudší, než jejich mobilní protějšky, Seznam však má v plánu svoji aplikaci nadále vylepšovat. V budoucnu bude například přidána funkce Batůžek či hlasová navigace, které zatím chybí. Připravována je údajně i mobilní aplikace, což jistě potěší poslední majitele zařízení s mobilními Windows.

Mapy.cz
Mapy.cz
Autor: ‪Seznam.cz a.s.‬
Cena: Kostenlos

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments