Domů » Bleskovky » Šestý díl série Far Cry odhalen. Dějištěm je tentokrát ostrov ovládaný diktátorem

Šestý díl série Far Cry odhalen. Dějištěm je tentokrát ostrov ovládaný diktátorem

Ubisoft oznámil v pořadí už šestý díl jedné ze svých vlajkových sérií Far Cry. Tentokrát se hráči podívají na Kubou inspirovaný exotický ostrov s názvem Yara, kde vládne pevnou rukou diktátor jménem Antón Castillo (tvář i hlas mu propůjčil známý americký herec Giancarlo Esposito). Hra vyjde 18. února příštího roku.

Far Cry 6

Hrát budeme za obyvatele ostrova jménem Dani Royas (bude možné si zvolit i jeho ženskou verzi), jehož úkolem je očekávané – Castillovu krutovládu svrhnout. Hráči budou mít k dispozici celou řadu improvizovaných zbraní, „amigos“, vozidel i zvířecích společníků a hra slibuje největší sandboxové hřiště z celé série. Zásadních změn v hratelnosti se však podle všeho nedočkáme.

Far Cry 6: World Premiere Trailer | UbiFWD July 2020 | Ubisoft NA

Hra bude také podporovat bezplatný upgrade na chystanou konzoli Playstation 5, pokud si hráč koupí verzi na PS4. V tuto chvíli není jasné, jestli to samé bude platit i pro Xbox Series X, je to nicméně pravděpodobné.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments