Domů » Bleskovky » Sen všech hardcore hráčů? Prohlédněte si unikátní herní postel

Sen všech hardcore hráčů? Prohlédněte si unikátní herní postel

Někteří hráči by kvůli svým milovaným videohrám raději ani nevycházeli z domu, aby mohli zůstat plně ponoření do virtuálních světů. Nyní vám však představíme produkt, který v tomto ohledu zachází ještě o pořádný kus dále a v jistém ohledu dává vzpomenout na civilizaci, jak ji prezentuje animovaný film Wall-E. Jedná se o postel, kterou není nutné opouštět ani v případě, že si chcete zahrávat váš oblíbený titul.

herni postel 1
Zdroj: Bauhutte.jp

Temná vize budoucnosti?

Hned na úvod bychom měli zmínit, že tuto herní postel není možné v současné době zakoupit. Naštěstí se jedná pouze o koncept, za nímž stojí japonská společnost Bauhutte. Ta se specializuje na výrobu herního příslušenství a sérií obrázků chtěla ukázat, jak její výrobky fungují v jednom, nutno podoktnout pořádně znepokojivém, celku.

Monitory u nohou, klávesnice a ovladače po bocích či mobilní telefon/tablet na ocelovém pařátu nad hlavou – to jsou jen některé z „vymožeností“, které tvoří podivnou postelovou kompozici. Už vůbec pak nehodláme pátrat, proč se na nočním stolku vedle budíku nachází modrá tuba připomínající jakýsi krém. Rada na závěr? Raději se poohlédněte po pořádném ergonomickém křesle. :-)

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments