Domů » Bleskovky » Selfie soutěž s T-Mobilem: Zlatý HTC One (M8) v hodnotě 80 000 Kč již zná svého majitele

Selfie soutěž s T-Mobilem: Zlatý HTC One (M8) v hodnotě 80 000 Kč již zná svého majitele

Operátor T-Mobile odstartoval 2. června soutěž „Hoď se do zlata“ o mobilní telefon HTC One (M8) ve zlatém 18karátovém provedení v ceně přes 80 000 Kč. Tento přístroj, jediný v České republice, získal šťastlivec, jehož hvězdná selfie prošla hodnocením náročné porotkyně a posbírala na Facebooku nejvíce „lajků“.


Vítězná selfie

Princip soutěže byl velice jednoduchý – lidé museli vyfotit sebe sama jako hvězdu, respektive celebritu svým telefonem a fotografii nahrají na facebookovou stránku T-Mobile. Z vložených snímků vybrala moderátorka pořadů o módě a herečka Lenka Vacvalová deset nejlepších snímků podle předem stanovených kritérií týkajících se zejména stylingu a oblečení.

 

O vítězi následně rozhodlo hlasování – zlatý HTC One (M8) získal autor fotografie s největším počtem „lajků“. Soutěž trvala celkem tři týdny, přičemž první týden byl vyhrazen pro nahrávání fotografií, během druhého Lenka Vacvalová vybírala deset finalistů a třetí týden proběhlo hlasování samotné. Vítěz byl vyhlášen 27. června a dnes mu byla v sídle společnosti T-Mobile na Roztylech předána výhra.

 
Johnyy Valda se svým zlatým krasavcem 

Štastlivcem, který vyhrál zlatý HTC One (M8) se stal Johnny Valda, jež získal celkem 1605 hlasů. „Svůj současný smartphone využívám naplno, nicméně je to už starší kus a nejsem úplně spokojený s jeho rychlostí. U nového HTC One (M8) se těším nejen na svižnější odezvu, ale samozřejmě i nové funkce a možnosti.“ prozradil spokojený výherce. YouTube kanál Johnnyho Valdy se pyšní téměř 100 000 odběrateli a jak nám výherce prozradil, brzy se můžeme těšit na netradiční unboxing video zlatého smartphonu. Tomu, že se jedná o skutečně exkluzivní variantu, napovídá i fakt, že pro Evropu bylo vyrobeno pouze 10 kusů a jen jeden se dostal do České republiky.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

18 komentářů

 1. Jak dobré je mít fanoušky na Youtube. (y) :D

 2. Noname (neregistrovaný)

  A konečně bude mít pořádný mobil:)

 3. Beztak s tou ženskou chrápe :-)

 4. Ten je jasnej:D

 5. Mixam (neregistrovaný)

  Dobře gratuluji, ale tohle nejsou žádné soutěže, když jde jen o debilní Facebook.. lajk.. lajk.. lajk.. nic víc už se v dnešní době asi pomalu neumí zadat jako soutěž.

 6. borix (neregistrovaný)

  Předem domluvený komentář.. „…telefon využívám naplno a těším se na tenhle kousek…“ a zítra už bude na e-bay. Jen cvok nebo boháč by tohle nevyužil :-)

  • Johny (neregistrovaný)

   Většinou je ve smlouvě, že se výhra nesmí prodat, jinak výherci propadá. Ví to ale jen málo lidí.

  • -.-.-.-.- (neregistrovaný)

   V unboxingu říká, že by ho sám rozbil, takže ho prodá. ;)

  • Nikdo (neregistrovaný)

   Zajímalo by mě kde říkál že by ho rozbil :D a určitě není vůl a prodal by ho -_- logika forever :D

 7. kolo (neregistrovaný)

  On je boháč.

 8. Petér (neregistrovaný)

  Otázka je, jestli se to dá opravdu nazývat soutěž anebo „udělejte nám co nejlepší reklamu.“ Soutěž si představuji tak, že každý člověk bude mít podobnou šanci, aby vyhrál.

  Pokud je soutěž nastavena tak, že vyhraje ten, kdo má větší fan základnu, pak je to špatně. Mnoho lidí argumentuje tím, že mu nemají lidé závidět apod. Že něco dokázal. Jistě, to mnoho hvězd a hvězdiček ale nemají zapotřebí se do těchto soutěží angažovat. Konec konců, jak by tam vypadal třeba profláklý Leoš Mareš?

  Bohužel, v době, kdy youtubeři se mají doslova, jako prasata v žitě, je to jen další smutný úkaz toho, jak obyčejný člověk může vyhrávat.

  Naprosto jednoduše.

  „Začněte budovat kariéru na laciných vtípcích a pak hurá do soutěží!“

  • ... (neregistrovaný)

   +2

  • náhodný uživatel Internetu (neregistrovaný)

   tohle je normální soutěž, ptají se lidí co se jim více líbí, jinak to ani udělat nejde. a kdyby tam někdo neznámí dal něco excelentního tak má dle mého názoru taky šanci vyhrát. a mohl by si mi vysvětlit, jak si představuješ soutěž, kde mají všichni stejnou šanci vyhrát? vždy to někdo hodnotí, a vždy může být ten někdo ovlivňován známou osobností :)

  • Renáta (neregistrovaný)

   To si děláš legraci? Jak můžeš srovnávat Mareše a Valdu? Vždyť každý žije v úplně jiné dimenzi, co se peněz týká……

 9. Leo (neregistrovaný)

  chci vyhrat Zlaté HTC One Gold M8 a to jo chci

 10. Leo (neregistrovaný)

  hihiih

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).