Selfie soutěž s T-Mobilem: Zlatý HTC One (M8) v hodnotě 80 000 Kč již zná svého majitele

Operátor T-Mobile odstartoval 2. června soutěž „Hoď se do zlata“ o mobilní telefon HTC One (M8) ve zlatém 18karátovém provedení v ceně přes 80 000 Kč. Tento přístroj, jediný v České republice, získal šťastlivec, jehož hvězdná selfie prošla hodnocením náročné porotkyně a posbírala na Facebooku nejvíce „lajků“.


Vítězná selfie

Princip soutěže byl velice jednoduchý – lidé museli vyfotit sebe sama jako hvězdu, respektive celebritu svým telefonem a fotografii nahrají na facebookovou stránku T-Mobile. Z vložených snímků vybrala moderátorka pořadů o módě a herečka Lenka Vacvalová deset nejlepších snímků podle předem stanovených kritérií týkajících se zejména stylingu a oblečení.

 

O vítězi následně rozhodlo hlasování – zlatý HTC One (M8) získal autor fotografie s největším počtem „lajků“. Soutěž trvala celkem tři týdny, přičemž první týden byl vyhrazen pro nahrávání fotografií, během druhého Lenka Vacvalová vybírala deset finalistů a třetí týden proběhlo hlasování samotné. Vítěz byl vyhlášen 27. června a dnes mu byla v sídle společnosti T-Mobile na Roztylech předána výhra.

 
Johnyy Valda se svým zlatým krasavcem 

Štastlivcem, který vyhrál zlatý HTC One (M8) se stal Johnny Valda, jež získal celkem 1605 hlasů. „Svůj současný smartphone využívám naplno, nicméně je to už starší kus a nejsem úplně spokojený s jeho rychlostí. U nového HTC One (M8) se těším nejen na svižnější odezvu, ale samozřejmě i nové funkce a možnosti.“ prozradil spokojený výherce. YouTube kanál Johnnyho Valdy se pyšní téměř 100 000 odběrateli a jak nám výherce prozradil, brzy se můžeme těšit na netradiční unboxing video zlatého smartphonu. Tomu, že se jedná o skutečně exkluzivní variantu, napovídá i fakt, že pro Evropu bylo vyrobeno pouze 10 kusů a jen jeden se dostal do České republiky.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku