Domů » Bleskovky » Sega chystá čistku: Z obchodů odstraní méně povedené tituly

Sega chystá čistku: Z obchodů odstraní méně povedené tituly

Sega je jeden z nejznámějších producentů her, který mimo jiné vyvíjí také tituly na mobilní zařízení. Asi neznámějším produktem je herní série Sonic, která je dostupná jak pro zařízení se systémem Android, tak i pro iOS od Applu.

 

Včera společnost na svém blogu oznámila, že plánuje stažení několika svých her z obchodů Googlu, Applu, Samsungu i Amazonu. O jaké tituly přesně půjde, zatím společnost neuvedla. Mělo by se ovšem jednat o méně populární hry s horším hodnocením od uživatelů. Důvody proč chce Sega redukovat jejich počet, nejsou známé. Je možné, že je to reakce na oznámení Nintenda, které upřednostnilo kvalitu před kvantitou.

Pokud se odstranění dotkne nějaké z vámi zakoupených her, nemusíte zoufat. Budete je moci totiž nadále hrát, a pokud je z telefonu odstraníte, můžete si zakoupené tituly opětovně stáhnout. Odstraněné hry ale již nebudou moci zakoupit noví zákazníci. Pokud máte vyhlédnutou nějakou herní pecku od Segy, neváhejte s její koupí příliš dlouho.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).