Domů » Bleskovky » Šéf Intelu oznámil rezignaci. Křeslo ho stál vztah na pracovišti

Šéf Intelu oznámil rezignaci. Křeslo ho stál vztah na pracovišti

Intel mění generálního ředitele. Z velitelského křesla byl sesazen Brian Krzanich, který pozici ředitele vykonával od roku 2013, nahrazen byl dosavadním finančním ředitelem Robertem Swanem.

Krzanich oznámil svoji rezignaci poté, co prosáklo, že udržuje vztah s některou/některým ze svých podřízených, což v Intelu znamená hrubé porušení vnitřních zásad platných pro všechny vysoké manažery. Představenstvo Intelu rezignaci s okamžitou platností přijalo, kromě ředitelské pozici Krzanich opouští i představenstvo společnosti.

Vztahy se smluvními partnery a další fungování Intelu by nemělo být výměnou ředitele jakkoliv ohroženo, pod vedením Roberta Swana bude probíhat hledání nového šéfa společnosti.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Prů*ery INtelu za poslední rok jistě nehrají roli:)

  2. Jen ať hihi :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).