Domů » Bleskovky » Sedmipalcový dualSIM tablet od HTC bude mít čtyřjádrový procesor a 1GB RAM

Sedmipalcový dualSIM tablet od HTC bude mít čtyřjádrový procesor a 1GB RAM

Více než čtyři roky zpátky uvedlo HTC na trh svůj první sedmipalcový tablet s označením Flyer, s velkým úspěchem se však nesetkal, načež výrobce toto odvětví nadále takřka ignoroval a to až do té doby, kdy jej Google pověřil výrobou tabletu Nexus 9. Nedávno se však objevily spekulace o tom, že HTC chystá i své vlastní sedmipalcové zařízení tohoto typu. To o sobě nyní dává znovu vědět díky internetovému registru zboží putujícího do/z Indie Zauba.

 

Tablet s celým názvem HTC H7 dostane do vínku čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,2 GHz, 1GB operační paměť a interní úložiště o kapacitě 16 GB. Zajímavostí jsou také dva sloty pro SIM kartu, což je u tabletů poměrně ojedinělá záležitost. Jinak se ale bude jednat o levné zařízení, což ostatně dokládá i cifra uvedená ve zmíněném registru. Z té vychází najevo, že výsledná cena by se měla pohybovat mezi 4 – 5 tisíci korunami. Více informací o chystané novince není momentálně k dispozici, pravděpodobně však brzy vyplují na povrch.


Dnes již stařičký HTC Flyer

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).