TOPlist

SCH-i760: Zajímavá novinka od Samsungu pro americké sítě

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-To že jsou PPC a Smartphony stále více oblíbené je věc všem určitě dobře známá. Každým rokem se objevují nová a stále originálnější a vybavenější zařízení a začátek nového roku je období, kdy se firmy chlubí svými novinkami.

Firma Samsung není ve světě Windows Mobile žádným nováčkem, vzpomeňme si například na velmi povedený Smartphone Samsung i320.

V novém roce si pro nás Samsung přichystal nové PPC jménem SCH-i760. Na první pohled i760 zaujme tlačítky na přední straně. Pod displayem jsou tlačítka poměrně nezvykle a originálně uspořádaná a velké směrové tlačítko působí opravdu zvláštně. Zařízení se může pochlubit také výsuvnou QWERTY klávesnicí. PPC bude fungovat na Windows Mobile 5.0. Wi-Fi se u i760 nedočkáme, uživatelé si musejí vystačit jen s Bluetooth. Bohužel bude podporovat jen sítě  CDMA-EVDO, které v Evropě nejsou k dispozici.

Kromě tohoto zařízení si pro své zákazníky Samsung ještě chystá další PPC jménem SGH-i760, o kterém ale zatím nic neprozradil.

Svými novinkami dává Samsung Jasně najevo, že s ním na poli Windows Mobile musíme počítat a brzy bude jistě tvrdým konkurentem i pro firmy specializující se na SP a PPC.

  - - 

 

- -

 

Zdroj: msmobiles.com

 

Autor článku Jiří Hálek
Jiří Hálek

Kapitoly článku