Sledujte nás na YouTube

Samsung zbrojí na CES 2013: Dočkáme se velké proměny

Na začátku listopadu se objevily první zprávy o tom, že Samsung na veletrhu CES 2013, který se uskuteční na začátku ledna v Las Vegas, chystá velkou proměnu značky, která by neměla zůstat jen u změny loga. Samsung se prý chce zbavit nálepky “asijského výrobce”. Pro změnu firemní identity si jihokorejský gigant přizval na pomoc uznávaného reklamního konzultanta Scotta Bedburyho, který již v minulosti pracoval na několika obchodních projektech pro firmy Starbucks a Nike.

V souvislosti s blížícím se CESem Samsung uvolnil krátké video, které dává tušit, že právě v Las Vegas se budou dít velké věci. Pokud si brousíte zuby na premiéru Galaxy S IV, tak si nechte zajít chuť, na tenhle kousek je ještě brzy, ale i tak je jisté, že se nějaké zajímavé hardwarové novinky od Samsungu na CESu objeví.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Mno, video jistě mohlo být inovativnější a aspoň náznakem něco naznačit, takhle je to prostě jen pozvánka, škoda. Snad to neznačí věci budoucí:-)

 2. Geary (neregistrovaný)

  Moc nerozumím tomu, proč se chce zbavovat nějaké nálepky asijského výrobce, to přeci není nálepka, on je to asijský výrobce a rozhodně nezapadá, mezi ostatní asijské značky. Ani v evropě a v americe to nikomu evidentně nevadí , tak čeho tím chce docílit, když je nejprodávanější napříč kontinenty. Někdy taková změna může být k horšímu, ale on asi ví, co dělá.

 3. sweet (neregistrovaný)

  samsung (ťam-ťung) bude navzdy sikmooky šmejd a nic na tom nezmeni (la) ani reklama na dresoch londynskeho klubu (chelsa) co je rovnaky smejd

 4. locomachine (neregistrovaný)

  Troll detected!

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *