Domů » Bleskovky » Samsung zbrojí na CES 2013: Dočkáme se velké proměny

Samsung zbrojí na CES 2013: Dočkáme se velké proměny

Na začátku listopadu se objevily první zprávy o tom, že Samsung na veletrhu CES 2013, který se uskuteční na začátku ledna v Las Vegas, chystá velkou proměnu značky, která by neměla zůstat jen u změny loga. Samsung se prý chce zbavit nálepky „asijského výrobce“. Pro změnu firemní identity si jihokorejský gigant přizval na pomoc uznávaného reklamního konzultanta Scotta Bedburyho, který již v minulosti pracoval na několika obchodních projektech pro firmy Starbucks a Nike.

V souvislosti s blížícím se CESem Samsung uvolnil krátké video, které dává tušit, že právě v Las Vegas se budou dít velké věci. Pokud si brousíte zuby na premiéru Galaxy S IV, tak si nechte zajít chuť, na tenhle kousek je ještě brzy, ale i tak je jisté, že se nějaké zajímavé hardwarové novinky od Samsungu na CESu objeví.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Mno, video jistě mohlo být inovativnější a aspoň náznakem něco naznačit, takhle je to prostě jen pozvánka, škoda. Snad to neznačí věci budoucí:-)

 2. Moc nerozumím tomu, proč se chce zbavovat nějaké nálepky asijského výrobce, to přeci není nálepka, on je to asijský výrobce a rozhodně nezapadá, mezi ostatní asijské značky. Ani v evropě a v americe to nikomu evidentně nevadí , tak čeho tím chce docílit, když je nejprodávanější napříč kontinenty. Někdy taková změna může být k horšímu, ale on asi ví, co dělá.

 3. sweet (neregistrovaný)

  samsung (ťam-ťung) bude navzdy sikmooky šmejd a nic na tom nezmeni (la) ani reklama na dresoch londynskeho klubu (chelsa) co je rovnaky smejd

  • BunGee (neregistrovaný)

   ano, proto proda nejvic mobilu na svete? Uz to pomalu zacinam chapat…

 4. Troll detected!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).