TOPlist

Samsung vytvořil vlastní mapu ve Fortnite. Vévodí jí obří Galaxy S23

Fortnite samsung island 2
  • Ostrov vznikl za účelem propagace modelové řady Galaxy S23
  • Součástí je i několik speciálních schopností postav a nový herní režim
  • Na mapě se nachází virtuální Samsung store, v němž si lze prohlédnout nejen řadu S23, ale třeba i herní monitory

Společnost Samsung opět spojila síly s populární hrou Fortnite. Hráči v ní mohou navštívit speciální mapu, která slouží k propagaci modelové řady Galaxy S23 a některých jejích klíčových funkcí. Do hry se tak dostalo mimo jiné několik fotografických vychytávek. Patří mezi ně například zoom, s jehož pomocí lze spatřit užitečné herní předměty i na pořádně velkou vzdálenost.

Hráči mají k dispozici také schopnost Nightography, která jim pomůže v průzkumu prostředí ve chvíli, kdy se ostrov zahalí do tmy. Právě noční režim by měl dodávat hře novou dynamiku, tvrdí tvůrci v reklamních materiálech. Užitečným pomocníkem je také Samsung Knox, který poskytuje hráčům dodatečnou ochranu před nepřáteli.

Ostrov v barvách jihokorejského výrobce nabízí k vyzkoušení také nový režim hide-and-seek, v němž se hráči musí zmocnit telefonu Galaxy S23 Ultra a mít ho u sebe až do konce kola. Na mapě se nachází i virtuální Samsung store, takže ve volných chvílích si lze prohlédnout kompletní modelovou řadu S23, herní monitory či chytré televize.

Novou mapu je možné navštívit ve verzi hry pro PC, konzole i Android. V nastavení stačí změnit herní režim a zadat následující kód ostrova: 8526-6648-9508.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku