Domů » Bleskovky » Samsung začal uvolňovat opravenou aktualizaci na Android 4.3 pro Galaxy SIII

Samsung začal uvolňovat opravenou aktualizaci na Android 4.3 pro Galaxy SIII

Aktualizováno 05. prosince, 17:15

Samsung dnes začal uvolňovat opravenou aktualizaci na Android 4.3 pro Galaxy SIII. Původní update přitom vyšel už v polovině listopadu, uživatelé však začali hlásit celou řadu chyb, proto se jihokorejský výrobce rozhodl distribuci aktualizace zastavit.

Opravená verze s označením I9300BUUGMK1 je v tuto chvíli dostupná pouze pro uživatele, kteří si Galaxy SIII koupili u operátora Vodafone. Dá se ale očekávat, že verze pro operátory O2 & T-Mobile + modely z volného prodeje, bude dostupná během několika následujících dnů.

Původní článek: Samsung vydal pro Galaxy S III chybnou aktualizaci, update byl dokonce pozastaven

Samsung nedávno uvolnil dlouho očekávanou aktualizaci pro vlajkovou loď minulého roku, model Galaxy SIII, která přináší Android 4.3 „JellyBean“. Po celém světě se však ozývají nespokojení uživatelé, kteří si všimli několika softwarových chyb.

Samsung Galaxy SIII se dočkal aktualizace na Jelly Bean, prvotní nadšení ale rychle vystřídalo zklamání  

Nový Android přináší do Galaxy S III řadu problémů. Mezi nejzásadnější patří snížení životnosti baterie, neočekávané pády aplikací, nestabilní WiFi připojení, záseky celého zařízení a dokonce i úplné zamrznutí systému, které lze vyřešit pouze vyjmutím baterie.

 

Zdá se, že jihokorejský výrobce aktualizaci trochu podcenil a věnuje se spíše modelům aktuálním. Mnohé pobočky v různých koutech světa už šíření aktualizace pozastavily, výjimkou není ani Česká republika, kde Samsung momentálně zkoumá podměty nespokojených uživatelů. Záhy by měla být uvolňována i aktualizace pro Galaxy Note II, avšak předpokládá se, že Samsung aktualizaci odloží, aby nedošlo k dalším komplikacím. Máte také potíže se svým Galaxy III po aktualizaci? Podělte se s námi v komentářích.

Michael Krahulec

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
48 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments