Domů » Bleskovky » Samsung v Berlíně ukáže Gear 3: Se slotem na SIM kartu a Tizenem na palubě

Samsung v Berlíně ukáže Gear 3: Se slotem na SIM kartu a Tizenem na palubě

Spekulované hodinky Samsung Gear Solo dostávají konkrétnější obrysy; i když zatím nevíme, jak budou vypadat, podle informací zdroje TK Tech News již známe jejich hardwarovou specifikaci, použité materiály i datum představení.

  

Hodinky se mají jmenovat Gear 3, přičemž prozatím není jasné, zdali se takto bude jmenovat pouze varianta bez slotu na SIM kartu, zatímco samostatný model ponese dříve spekulované jméno Solo, nebo obě současně. Operačním systémem má být Tizen, jelikož platforma Android Wear podporu pro SIM kartu zatím nenabízí. Hodinky mají nabídnout 1,8palcový AMOLED displej krytý safírovým sklíčkem, mají být větší než Gear 2 a díky tomu mají ve svých útrobách ukrývat kapacitnější baterii, která by jim měla zajistit mnohem lepší výdrž, než nabízí konkurence. Gear 3 nemají disponovat fotoaparátem.

 
Gear 2 se brzy dočkají svého nástupce 

Pásek má být vyměnitelný, samotné hodinky mají být plastové, přičemž později má přijít i prémiová varianta z kovu. Hodinky Gear 3 mají být představeny na veletrhu IFA v Berlíně společně s tabletofonem Galaxy Note 4, přičemž do prodeje má přijít i výhodný balíček obou zařízení. Snad se brzy dostaneme i k prvním obrázkům tohoto modelu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).