Samsung Unpacked 2014 (Episode 2) se bude streamovat online, prohlédněte si oficiální pozvánku

Samsung vybraným redakcím zaslal oficiální pozvánku na druhý letošní Unpacked event. Jak jsme vás již informovali, akce se bude konat 3. září od 15:00 v Berlíně a naše redakce zde nebude chybět, abychom vám mohli zprostředkovat aktuální informace přímo z místa dění. Pozvánka jasně napovídá, jaké zařízení bude na konferenci hrát hlavní roli – je téměř stoprocentní, že se zde dočkáme představení nové generace Samsungu Galaxy Note 4 (více informací).

Samsungu se zatím detaily o nové generaci Galaxy Note daří poměrně dobře střežit, i když několik informací o novince již na povrch vyplynulo. Dočkat bychom se měli 5,5″ nebo 5,7″ displeje s Quad HD rozlišením (1440 x 2560 px), quad-core procesoru Qualcomm Snapdragon 805 (existovat by měla i varianta s Exynosem 5433 pro vybrané trhy), 3 GB RAM, 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu & ISOCELL snímačem a nejnovější Android 4.4.4 KitKat doplněný o uživatelské prostředí TouchWiz.

Pozitivní také je, že jihokorejský gigant bude celou akci streamovat živě prostřednictvím svého YouTube kanálu. Ve stejný čas proběhnou konference také v New Yorku a Pekingu.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku