Domů » Bleskovky » Samsung vylepšil testy kvality. Podívejte se, čím vším nové telefony musí projít

Samsung vylepšil testy kvality. Podívejte se, čím vším nové telefony musí projít

Samsung se kvůli problémům s akumulátory u Galaxy Note7 rozhodl pro zcela nové metody testování kvality, se kterými se nedávno podělil ve svém videu. To má ukázat, že společnosti na svých zákaznících opravdu záleží a chce jim dodat vždy jen prvotřídní kvalitu.

Video ukazuje několik zátěžových testů, jimiž si telefony musejí před uvedením do prodeje projít. Stejnými testy kvality si rovněž prošly modely S7 a S7 Edge – ty jsou v několika záběrech ohýbány, potápěny ve vodě, shazovány na zem či vystavovány extrémním teplotám.

Po fiasku s modelem Note7 si chce Samsung právě těmito způsoby zajistit u svých zákazníků patřičnou důvěru. Pokud by si totiž podobnými problémy měly projít i chystané modely Galaxy S8 a S8+, nemuselo by to pro firmu vypadat vůbec růžově, a to zvláště letos, kdy se schyluje k velkým bojům o zákazníka. Své velké trumfy si totiž chystá nejen Samsung, ale i LG a Apple, stejně tak i ostatní velcí hráči v mobilním segmentu.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

5 komentářů

  1. Super. Teď jsem se svou S7 klidný. ????

  2. Haha, chtel bych v realu videt ten pad z vysky na ty kachlicky :-)

  3. Mám S7 edge asi rok a už jsem dvakrát musel měnit displej a to po pádu max z 40 cm. Takže tomuhle rozhodně nevěřím, ještě tak u S7.

  4. S7 edge mi spatl asi z 10cm přímo na roh ohnutí displaye a je na výměnu.. Přemýšlím, že přejdu na jinou značku, protože co se s tím telefonem děje je nenormální :-).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).