Samsung vylepšil testy kvality. Podívejte se, čím vším nové telefony musí projít

Samsung se kvůli problémům s akumulátory u Galaxy Note7 rozhodl pro zcela nové metody testování kvality, se kterými se nedávno podělil ve svém videu. To má ukázat, že společnosti na svých zákaznících opravdu záleží a chce jim dodat vždy jen prvotřídní kvalitu.

Video ukazuje několik zátěžových testů, jimiž si telefony musejí před uvedením do prodeje projít. Stejnými testy kvality si rovněž prošly modely S7 a S7 Edge – ty jsou v několika záběrech ohýbány, potápěny ve vodě, shazovány na zem či vystavovány extrémním teplotám.

Po fiasku s modelem Note7 si chce Samsung právě těmito způsoby zajistit u svých zákazníků patřičnou důvěru. Pokud by si totiž podobnými problémy měly projít i chystané modely Galaxy S8 a S8+, nemuselo by to pro firmu vypadat vůbec růžově, a to zvláště letos, kdy se schyluje k velkým bojům o zákazníka. Své velké trumfy si totiž chystá nejen Samsung, ale i LG a Apple, stejně tak i ostatní velcí hráči v mobilním segmentu.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

5 komentářů

 1. Super. Teď jsem se svou S7 klidný. ????

 2. pepe (neregistrovaný)

  Haha, chtel bych v realu videt ten pad z vysky na ty kachlicky :-)

  • Tak především nevíme co je to za materiál, na který mobily dopadají :-) klidně to můze být cokoliv ????

 3. Petr (neregistrovaný)

  Mám S7 edge asi rok a už jsem dvakrát musel měnit displej a to po pádu max z 40 cm. Takže tomuhle rozhodně nevěřím, ještě tak u S7.

 4. Soused (neregistrovaný)

  S7 edge mi spatl asi z 10cm přímo na roh ohnutí displaye a je na výměnu.. Přemýšlím, že přejdu na jinou značku, protože co se s tím telefonem děje je nenormální :-).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *