Domů » Bleskovky » Samsung si zaregistroval značku Gear S: Budou to prémiové hodinky s kulatým tvarem?

Samsung si zaregistroval značku Gear S: Budou to prémiové hodinky s kulatým tvarem?

Patentové přihlášky Samsungu možná prozrazují budoucí směřování společnosti v oblasti nositelné elektroniky. Americký patentový úřad zaregistroval korejské firmě brand Galaxy Gear S, stejně tak se v jedné ze tří přihlášek objevil obrázek chytrých hodinek s kulatým displejem. Chystá Samsung odpověď na velmi očekáváné hodinky Moto 360 od Motoroly?

  

Řada S značí v portfoliu Samsungu absolutní špičku, jak v oblasti telefonů, tak mezi tablety. Nevíme, zdali mají výše zmíněné zprávy souvislost, pokud ano, můžeme očekávat špičkový kus hardwaru s kulatým displejem, podle obrázku výše by měly hodinky zřejmě nabídnout nabíjecí piny v pásku. Bohužel ne všechny patentové přihlášky bývají přetaveny v reálný produkt, nicméně od Samsungu by se v tomto případě jednalo o logický krok. Uvidíme, čím nás v budoucnu korejský výrobce překvapí a pokud přijde s kruhovými hodinkami, budeme zvědaví, jaké platformě dá přednost – zdali vlastnímu Tizenu nebo Android Wear od Google.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Martin (neregistrovaný)

    Ježiš marja co to zase je toto … Můžou přestavovat každej den něco ale je to fakt humus kolik je galaxy s5 už 3 nebo 4 verze co to je za byznys ? Tady jedou na kvantitu a ne kvalitu tady tyto firmy nemají právo podnikat kdyby se aspoň nekasali jak jsou bohatí a že na ně nemá Huawei,Xiaomi,Apple atd. Viděl někdo Apple ledničku nebo myčku ?

  2. blept (neregistrovaný)

    Vubec bych nedaval do jednoho clanku slova premiovy a Samsung.

  3. Parada, Samsungu se podarilo patentovat kulaty tvar hodinek. Vau.. to by mohli zazalovat treba Vacheron Constantin, kteri tento tvar hodinek pouzivaji teprve nejakych 260 let…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).