Samsung si zaregistroval značku Gear S: Budou to prémiové hodinky s kulatým tvarem?

Patentové přihlášky Samsungu možná prozrazují budoucí směřování společnosti v oblasti nositelné elektroniky. Americký patentový úřad zaregistroval korejské firmě brand Galaxy Gear S, stejně tak se v jedné ze tří přihlášek objevil obrázek chytrých hodinek s kulatým displejem. Chystá Samsung odpověď na velmi očekáváné hodinky Moto 360 od Motoroly?

  

Řada S značí v portfoliu Samsungu absolutní špičku, jak v oblasti telefonů, tak mezi tablety. Nevíme, zdali mají výše zmíněné zprávy souvislost, pokud ano, můžeme očekávat špičkový kus hardwaru s kulatým displejem, podle obrázku výše by měly hodinky zřejmě nabídnout nabíjecí piny v pásku. Bohužel ne všechny patentové přihlášky bývají přetaveny v reálný produkt, nicméně od Samsungu by se v tomto případě jednalo o logický krok. Uvidíme, čím nás v budoucnu korejský výrobce překvapí a pokud přijde s kruhovými hodinkami, budeme zvědaví, jaké platformě dá přednost – zdali vlastnímu Tizenu nebo Android Wear od Google.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Martin (neregistrovaný)

    Ježiš marja co to zase je toto … Můžou přestavovat každej den něco ale je to fakt humus kolik je galaxy s5 už 3 nebo 4 verze co to je za byznys ? Tady jedou na kvantitu a ne kvalitu tady tyto firmy nemají právo podnikat kdyby se aspoň nekasali jak jsou bohatí a že na ně nemá Huawei,Xiaomi,Apple atd. Viděl někdo Apple ledničku nebo myčku ?

  2. blept (neregistrovaný)

    Vubec bych nedaval do jednoho clanku slova premiovy a Samsung.

  3. Kato (neregistrovaný)

    Parada, Samsungu se podarilo patentovat kulaty tvar hodinek. Vau.. to by mohli zazalovat treba Vacheron Constantin, kteri tento tvar hodinek pouzivaji teprve nejakych 260 let…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *