Sledujte nás na YouTube

Samsung rozeslal pozvánky: Galaxy Note III bude představen 4. září v Berlíně

Samsung v pondělí rozeslal vybraným mediím pozvánky na tiskovou konferenci, která se bude konat 4. září v Berlíně. Pozvánka vypadá jako ručně dělaná a říká „Note The Date“. Pokud to neznamená představení Galaxy Note III, pak mě nenapadá, co jiného.

Jaké máme zatím informace o Galaxy Note III? Měl by mít 5,7 palcový AMOLED displej s fullHD rozlišením, 3 GB operační paměti RAM a podobně jako Galaxy S4, bude dostupný ve verzi s procesorem od Qualcommu a Exynosem od Samsungu. Měl by obsahovat novější generace procesorů, a to Snapdragon 800 a Exynos 5420. Tiskové konference při příležitosti zahájení veletrhu IFA 2013 se bude účastnit i naše redakce, takže se můžete těšit na aktuální informace přímo z místa dění.

David Podzimek

Jeden komentář

  1. mino (neregistrovaný)

    Už aby to bolo

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *