Domů » Bleskovky » Samsung představil Galaxy S Duos se slotem na dvě SIM karty

Samsung představil Galaxy S Duos se slotem na dvě SIM karty

Již delší dobu kolovaly po internetu spekulace o tom, že Samsung chystá chytrý telefon se slotem na dvě SIM karty, až nyní se však pochlubil i sám jihokorejský mobilní gigant. Galaxy S Duos nabídne uživatelům čtyřpalcový TFT displej s rozlišením WVGA (480 x 800 pixelů), 5Mpix fotoaparát s přisvětlovací diodou na zádi a obligátní VGA kamerkou na straně přední. Operační systém Android ve verzi 4.0 s rozhraním TouchWix Nature UX bude pohánět 1GHz procesor Qualcomm Snapdragon S3 za doprovodu 512 MB RAM. Pro ukládání souborů poslouží vnitřní úložiště o kapacitě 4 GB, Samsung však nevynechal ani slot pro microSD(HC) kartu, díky kterému si budete moci rozšířit celkovou paměť až o 32 GB.

Nejzajímavějším prvkem tohoto zařízení je ale bezesporu slot na dvě SIM karty; po takovém řešení obvykle sahají obyvatelé zemí se špatným pokrytím sítí, které si navyšují použitím SIM od dvou různých operátorů a také ti uživatelé, jež potřebují být dostupní na dvou číslech současně. Samsung Galaxy S Duos je mířený na evropský trh, takže cílovou skupinou v tomto případě budou spíše uživatelé, kteří často cestují do zahraničí a chtějí se vyhnout neustálému střídání SIM karet. Závěrem zmíníme, že zařízení váží 120 gramů, obsahuje baterii o kapacitě 1500 mAh a 3,5mm sluchátkový konektor.

Doporučený prodejce: Comfor.cz

Zdroj

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

5 komentářů

  1. Nesouhlasim ze klicovou skupinou jsou primarne ti co jezdi do zahranici. Vic je podle meho tech, kteri maji SIMku soukromou a sluzebni – nechteji sebou tahat X telefonu. :)

  2. Samsungy nerad ale tohle me uz celkem zaujalo.

  3. goodhoko (neregistrovaný)

    Mě to nikdy nevadilo, a nikdy jsem na to nenadával, ale myslím, že samsung je nový adept na všeobecné nadávky za to, že má všechny modely stejné :D.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).