Domů » Bleskovky » Samsung oficiálně představil odolnou verzi Galaxy S7

Samsung oficiálně představil odolnou verzi Galaxy S7

K představení letošní vlajkové lodi společnosti Samsung došlo již na letošním veletrhu MWC v Barceloně. Model Galaxy S7 (edge) se nám v redakci opravdu zalíbil a to především díky špičkové hardwarové výbavě a voděodolnému tělu. Najdou se ovšem i tací zákazníci, kteří požadují kromě voděodolnosti i zvýšenou ochranu vůči pádům. Právě pro tyty uživatele představil Samsung model Galaxy S7 active.

s7-active

V podstatě se jedná o standardní Galaxy S7 v odolnějším pogumovaném krytu s hardwarovými klávesami pod displejem, díky odolnosti však narostou rozměry na 149 × 75 × 9,9 mm a hmotnost se zvýší na 185 gramů. Veškeré parametry mají zůstat poplatné původnímu modelu, chybět tak nebude jemný Quad HD displej, čipset Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM a skvělý hlavní fotoaparát. Příjemnou zprávou je přítomnost většího akumulátoru s kapacitou 4000 mAh.


s7-active-2 s7-active-3 s7-active-4

Galaxy S7 active připravil výrobce exkluzivně pro amerického operátora AT&T. Máme obavy, že se bude opakovat situace jako v případě loňského modelu S6 Active, kdy si exkluzivitu na prodej tohoto smartphonu ponechal právě jen AT&T. Cena je stanovena na 795 amerických dolarů, což je v přepočtu kolem 23 000 Kč.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments