Domů » Bleskovky » Samsung odhalil bílou variantu Galaxy Note 9. Dočkáme se také u nás?

Samsung odhalil bílou variantu Galaxy Note 9. Dočkáme se také u nás?

Nedávno jsme vás informovali, že jihokorejský Samsung možná připravuje bílou verzi modelu Galaxy Note 9 (recenze). Výrobce novou barevnou variantu nyní skutečně odhalil. Nese jméno „First Show White“.

Bílý Galaxy Note 9 v současné době zakoupíte pouze v Číně a na Tchaj-wanu. Nikde jinde zatím není tato barevná varianta k dispozici. Zda se dostane do Evropy, respektive do České republiky, v tuto chvíli není jasné. Note 9 nedávno dostal novou měděnou barvu, kterou na českém trhu najdete. V září se také spekulovalo o stříbrném provedení, od té doby jsme se však žádných nových informací nedočkali.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

4 komentáře

 1. Miroslav (neregistrovaný)

  Ohromná škoda, že není bílý i zepředu, to by se mi moc líbilo…

 2. NOname (neregistrovaný)

  Souhlasím s tebou je to škoda mam v modré a taky mě mrzí že neni celej modrej

 3. Carda (neregistrovaný)

  Mě je celkem fuck kam ho vydají stejně ho nekoupím :D

 4. Jarda (neregistrovaný)

  Tak sem nepiš, ty trdlo.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *