Domů » Bleskovky » Samsung v listopadu vrací 3 000 Kč při zakoupení Galaxy S8, S8+, S7 a S7 Edge

Samsung v listopadu vrací 3 000 Kč při zakoupení Galaxy S8, S8+, S7 a S7 Edge

Společnost Samsung v rámci předvánoční akce nabízí cashback 3 000 Kč při zakoupení telefonů Galaxy S8, S8+, S7 a S7 Edge. Koupený telefon musí zákazníci zaregistrovat na www.samsung-bonus.eu a zaslat účtenku spolu s fotografií čísla IMEI.

Akce se vztahuje pouze na vybrané prodejce a platí od 1. 11. do 30. 11. 2017 nebo do „vyčerpání zásob“. Od každého modelu totiž půjde slevu aplikovat pouze na prvních 2 600 zařízení registrovaných na webu. Počet zakoupených telefonů je navíc omezen na 2 kusy na osobu.

Peníze jsou vypláceny přímo na účet nebo formou složenky, nejedná se o žádný slevový poukaz na další nákup, jako tomu někdy u podobných akcí bývá.

Tip: Podrobné parametry zmiňovaných modelů (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Doporučená maloobchodní cena je u modelu Galaxy S8 21 990 Kč, Galaxy S8+ 24 990 Kč, Galaxy S7 13 990 Kč a Galaxy S7 Edge 16 990 Kč.

 

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

12 komentářů

 1. A electroworld dava k tomu 3000 ze sveho takze final ceny jsou

  S7- 7990,-
  S7 edge – 10990,-
  S8 – 15990,-

  Osobne vyzkouseno akorat si nesu S7 za 10990 a budu se hlasit o 3000 u samsungu v cashbaku.

  • Asi by bulo vhodné upřesnit, moc to nastudované nemám, ale chápu, že ta jejich sleva je na jejich kreditní kartu? Tedy že to člověk nějak vrátí v úrocích?

  • Zadna kreditka rucne odectou 3000kc na pokladne jen se tam zaregistrujes. Je to jak na to byla reklama v telce ze tam ams vsechny uctenky a reklamace do 1000kc resi vymenou. Da se to udelat online na webu nebo u pokladny asi za dve minuty.

  • Aha, tedy defakto pro nového zákazníka. Fajne, zajímavé.

  • @uni Není to kreditka, nahrávají se ti procenta z nákupů. 1% z každého nákupu jde do formy bodů. Při určitém obratu se ta procenta zvyšují.

  • @uni Nikoliv, pokud kartičku už máš sleva je možná, pokud si ji zařídíš tak také.

  • Kua, je na to nějaké URL:)

  • Eli.Wallace: Díku juknu.

  • Díky za tip. Chtěl jsem koupit v alze, ale už mám objednáno v electroworldu.

 2. Zdravím jak pak probíha vrátka těch 3000 kč pokud to objednam z jedne prodejny co má samsung na webu pro tuto akci?

 3. to už nikto nechce že také zlavy ??? :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).