Samsung láká do speciální arény v brněnském olympijském parku

Samsung včera na Olympijském festivalu v Brně otevřel speciální arénu pro všechny sportovní nadšence a fanoušky. Na 25metrovém plátnu se zde promítají přímé přenosy a videa z Jižní Koreje.

A na co všechno se zde návštěvníci mohou těšit?

  • díky virtuální realitě Samsung Gear VR můžete zažít jízdu na sáňkách s využitím pohyblivého simulátoru.
  • za asistence profesionálního instruktora se naučíte speciální triky na snowboardu, přičemž vás zachytí akční kamera Gear 360.
  • hlasem ovládaný telefon Galaxy S8 vám pořídí vlastní fotografii u 3D fotostěny s interaktivními sportovci.
  • pomocí S Penu telefonu Galaxy Note8 můžete vytvořit vzkaz svému oblíbenému sportovci, který se mu ihned zašle přímo do olympijské vesnice.

Samsung aréna je veřejnosti otevřená v rámci Olympijského festivalu na brněnském výstavišti až do 25. února. Více informaci se dozvíte na této stránce.

Věděli jste, že olympijských her se Samsung zúčastnil poprvé jako lokální sponzor Letních olympijských her 1988 v Soulu. Počínaje Zimními olympijskými hrami 1998 v Naganu společnost svoji podporu olympijského hnutí dále rozšířila, stala se celosvětovým olympijským partnerem pro bezdrátová komunikační zařízení a poskytovatelem vlastní bezdrátové komunikační platformy a mobilních zařízení.

Tyto mobilní technologie poskytují olympijské komunitě, sportovcům a fanouškům po celém světě interaktivní komunikační a informační služby a službu Samsung Pay. Jihokorejský gigant bude svůj závazek v roli celosvětového olympijského partnera v oblasti bezdrátových komunikačních zařízení a počítačového vybavení naplňovat i na hrách v Pchjongčchangu 2018 či Tokiu 2020.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku