Samsung Gear S3 dostávají Tizen 3.0 se spoustou novinek

Společnost Samsung vydala velkou aktualizaci svých chytrých hodinek Gear S3, která povyšuje systém na verzi Tizen 3.0, s nímž na trh přišly poslední hodinky Gear Sport. Majitelé se tak mohou těšit na stejný přínos nových funkcí a vylepšení.

Důraz je kladen zejména na sledování fitness aktivity, s Tizenem 3.0 je možné zapnout kontinuální měření tepu s vylepšenou přesností, sledování přijmu a výdeje kalorií, apod. Vylepšeno bylo také uživatelské rozhraní, které má nově vypadající widgety a lépe pracuje s otočnou lunetou. Nový systém umožňuje rychlejší spouštění 4 vybraných aplikací, vytváření nových kontaktů a položek v kalendáři, umí třídit aplikace podle míry jejich využití, atd. Přidána také byla podpora pro asistenku Bixby.

Hodinky také bude možné používat k monitoringu zařízení internetu věcí, jako vzdálený ovladač pro soupravu Gear VR, či pro přepínání snímků v prezentacích PowerPoint. Novinkou je také nový úsporný režim, při němž hodinky zobrazují pouze čas a díky tomu vydrží na příjmu až 40 dní.

Aktualizace Gear S3 je dostupná v aplikaci Samsung Gear a zabírá cca 260 MB.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. jirka (neregistrovaný)

  Čekal jsem že v Tizen 3 již bude možné platit přes Android pay, ale stále nic…
  Snad se dočkáme..

 2. Jakub (neregistrovaný)

  Android pay se asi na hodinkách s operačním systémem Tizen určitě jen tak neobjeví.

 3. John Appleseed (neregistrovaný)

  UI se mi nelíbí

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *