Domů » Bleskovky » Samsung Gear S2 se dočkaly nových funkcí. Dohání tak model Gear S3

Samsung Gear S2 se dočkaly nových funkcí. Dohání tak model Gear S3

Na hodinky Gear S2 od společnosti Samsung se v těchto dnech dostává nová softwarová aktualizace. Ta přináší některé z novinek, které dříve obsahoval pouze model Gear S3.

gear-s2-updateNovinkou jsou například nové ciferníky, které je možné stáhnout prostřednictvím obchodu Galaxy Apps. Je zde také nově dostupná aplikace pro připomínky a barometr.

gear-s2-update-emoji

Nových funkcí doznal také kruhový rámeček, se kterým lze nyní přijmout či odvolat hovor, vypnout budík a mnoho dalšího. Nově dostupný je také mód pro psaní rukou. Podporovanými jazyky jsou však zatím pouze korejština, čínština a angličtina. Text lze také diktovat.

gear-s2-update-1

Vylepšena byla také aplikace S Health, kterou nyní můžete využít pro více fitness aktivit. S novou aktualizací se tak loňský model zdá jako velmi zajímavá koupě a bude tak skvělým vstupem do světa nositelností u těch, kteří s pořízením zatím váhali.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

 1. Dobry den,
  na slov.vebe Môj Android sam sa docitala, ze nova aktualizacia Gear S 2 ma svoje oznacenie. Prosim, kde najdem to oznacenie „Aktualizovaný Tizen nesie označenie 2.3.2.1“ ???

  1/ Ked pozeram v Gear aplikacii, je tam verzia Sams.gear 2.2.1 a Gear S Plugin 2.2.03
  2/ V hodinkach je verzia softwaru R720XXU2DPFB
  3/ je tam este verzia aplikacie KNOX 1.0.0, a nejaky SE for Tizen 1.0.0 a TIMA 3.0.0

  Ked dam vyhladat aktualizacie, pise mi, ze mam uz novu verziu nainstalovanu, no neviem kedy by to bolo prebehlo
  Vdaka za kazdu radu a podnet

  • Me se aktualizace stahla a nainstalovala, v Settings=>Gear Info=>About device=>Tizen version pise 2.3.2.1, ale mam gear s3

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).