Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Chytré hodinky Samsung Gear S2 by se brzy mohly dočkat podpory systému iOS

Chytré hodinky Samsung Gear S2 by se brzy mohly dočkat podpory systému iOS

Samsung za dobu své existence vyrobil vice chytrých hodinek než jakýkoli jiný výrobce na světě, ovšem na rozdíl od hodinek konkurentů bylo povětšinou možné jeho modely spárovat a používat pouze se smartphony, které rovněž pocházely z dílen jihokorejského giganta. To se naštěstí změnilo s příchodem hodinek Samsung Gear S2 (videorecenze), které fungují s velkou většinou smartphonů s operačním systémem Android. Podle nových informací, které mají pocházet přímo z vývojového centra Samsungu, by však Gear S2 mohly brzy dostat také podporu pro konkurenční systém iOS od Applu (možná už do konce letošního roku).


Samsung Gear S2 Classic & Gear S2 (vpravo)

Vzhledem k množství dalších projektů společnosti, zní dokončení podpory pro iPhony ještě během tohoto roku velmi ambiciózně, nicméně není jisté, jak dlouho už Samsung na projektu pracuje a je možné, že v době, kdy se tato informace dostala na veřejnost, už vývojáři pouze ladí poslední detaily a než rok 2015 skončí, dočkáme se plné podpory iPhonů.

Jan Nedbal

3 komentáře

 1. Jokeer (neregistrovaný)

  Nechápu, když má někdo na IPhone, tak má přeci i na hodinky od Applu. Koupil by si tu někdo k IPhonu hodinky od Samsungu?

  • Jarda (neregistrovaný)

   Snád 1 z1000,víc to určitě nebude.

  • Venca (neregistrovaný)

   Ano těch pár tisíc rozdílu mezi Apple watch a Samsung Gear 2 opravdu nebude rozdíl, tak by se rozhodoval podle svého vkusu co myslíte ? Jestli to tedy umíte .

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel