Domů » Bleskovky » Takhle vypadají hodinky Samsung Gear S2 s Tizenem. Ukázal je jeden ze zaměstnanců Samsungu

Takhle vypadají hodinky Samsung Gear S2 s Tizenem. Ukázal je jeden ze zaměstnanců Samsungu

Aktualizováno 25. srpna ve 20:15

Dennis Miloseski, který pracuje na pozici viceprezidenta v americké pobočce Samsungu, která má na starosti design produktů, na svém Instagramu zveřejnil fotografii s chystanými hodinkami Gear 2, které poběží na systmu Tizen. Připomínáme, že oficiálního představení se dočkáme 3. září na veletrhu IFA v Berlíně, kde nebude chybět ani naše redakce.

Původní text článku

Minulý týden Samsung představoval dvojici důležitých modelů v podobě Galaxy Note 5 a Galaxy S6 edge+. V souvislosti s tím bylo očekáváno, že se na tiskové konferenci odhalí také nová nositelná elektronika. Výrobce však nic takového neučinil a následovalo ticho po pěšině. Nyní však Samsung vypustil do světa teaser, který láká na dlouho očekávané chytré hodinky s kruhovým ciferníkem a systémem Tizen. Ty ponesou označení Gear S2 a mimo na poměry výrobce nezvyklého tvaru zaujmou také ovládáním pomocí otočného rámečku.

 

Pokud se potvrdí dříve uniklé specifikace, pak by se mělo jednat o jedno z nejzajímavějších zařízení svého druhu. Lze ale očekávat, že si za to Samsung nechá náležitě zaplatit. Na oficiální informace v každém případě již nebudeme muset čekat dlouho – Gear S2 budou odhaleny 3. září na veletrhu IFA a naše redakce u toho nebude chybět.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

 1. hodinky ma vobec nezaujimaju teda smart hodinky… ale z tych vsetkych co som videl su najskaredsie apple watch… samozrejme to nic nema s predajmi a pod. len je to zaujimave

  • Predal MS vobec tolko kusov telefónov čo Apple svoje hodinky? za ten čas čo su na trhu ?

   asi ťažko :D

  • lerion (neregistrovaný)

   cicolably: Celkem snadno zjistitelna informace. Staci minutu na Goolu a vis, ze jich lumii prodal mnohem vic. Nemusis se bat.

  • Nicméně i jen jeden jediný prodaný kus hodinek od Apple vydělá více než celá flotila Lumií od MS…:D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).