Kruhové hodinky Samsung Gear A údajně přijdou ve třech variantách

Apple se svými hodinkami Watch prakticky ovládl svět nositelné elektroniky, ovšem jeho největší konkurent Samsung své želízko v ohni pro letošní rok ještě nepředstavil. Je pravděpodobné, že očekávané hodinky Gear A s kruhovým ciferníkem budou představeny v září na veletrhu IFA, a zřejmě přijdou v několika variantách.

  

Server SamMobile hovoří rovnou o třech modelech s kódovými označeními Orbis S1 (SM-R720), Orbis S2 (SM-R730) a Orbis Classic (SM-R732). Výbava všech tří modelů by měla být stejná, rozdíly tak zřejmě budeme muset hledat na jiných místech, například v použitých materiálech, velikosti či slotu na SIM kartu u vybraných modelů. Od hodinek Gear A se očekává kruhový Super AMOLED displej o rozlišení 360 × 360 pixelů, procesor Exynos 3472, 768 MB RAM, 4 GB vnitřní paměti, Bluetooth 4.1, Wi-Fi b/g/n, snímač tepové frekvence a baterie o kapacitě 250 mAh. Hodinky budou postaveny na platformě Tizen 2.3. 

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku