Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Z Fold 2: uniklá reklama prozrazuje spoustu detailů

Samsung Galaxy Z Fold 2: uniklá reklama prozrazuje spoustu detailů

Druhá generace ohebného smartphonu Samsung Galaxy Fold klepe na dveře. Počátkem tohoto měsíce nás korejský výrobce nechal pouze nahlédnout pod pokličku, svůj Galaxy Z Fold 2 ale bude oficiálně servírovat až 1. září. Dá se ale říct, že čekáme pouze na odhalení ceny a dostupnosti, protože vše ostatní již stihlo uniknout na internet. Včetně oficiální reklamy.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Commercial Video Leaked

Samsung Galaxy Z Fold 2: telefon nebo tablet?

V ní je telefon ukázaný snad ze všech stran, díky čemuž si můžeme podrobně prohlédnout jeho zvětšené displeje a tenčí profil. Vnitřní panel má potvrzenou úhlopříčku 7,6“, vrstvu z ultratenkého skla a podporu obnovovací frekvence 120 Hz. Na displej se stejně jako u prvního Galaxy Fold vejdou až tři otevřené aplikace vedle sebe s možností přetahování obsahu stylem drag-and-drop.

galaxy z fold 2 clanek

Novinkou bude funkce Flex Mode, u níž se vybrané aplikace rozdělí na vnitřním displeji na dvě poloviny – jedna může zobrazovat obsah, druhá ovládací prvky. V případě aplikace fotoaparát můžete v jednom displeji vidět hledáček, v druhém pořízené snímky.

Samsung Galaxy Z Fold 2 - An Early Look! | Flex Mode

Samsung Galaxy Z Fold 2 bude také podporovat bezdrátový DeX, potvrzena je i podpora sítí 5G. Telefon bude prostě výrazně dospělejší telefon s ohebným displejem, za který si ovšem korejský gigant nechá řádně zaplatit. Kolik? To se dozvíme už v první školní den.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments