Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Watch 4 se poodhalují, známe všechny velikosti

Samsung Galaxy Watch 4 se poodhalují, známe všechny velikosti

Když dojde na uhlídání tajemství, jen málokterá firma si zaslouží uznání. V dnešní době velmi často z různých úniků víme před samotnou konferencí prakticky vše podstatné, takže oficiální představení je už jen formalita. Své by o tom mohl vyprávět třeba Asus nebo právě Samsung. Tomu nedávno unikly chystané ohebné telefony a informace o sluchátkách Galaxy Buds 2.

Samsung Galaxy Watch 3 001
Samsung Galaxy Watch 3

S úniky Samsung ale rozhodně nekončí. Na veřejnost se nyní dostaly informace ohledně chystaných chytrých hodinek Galaxy Watch 4. Konkrétně leaker Nils Ahrensmeier zveřejnil na Twitteru dvě varianty a čtyři velikosti příští generace chytrých hodinek od Samsungu, které konečně sjednotí číslování. Samsung pravděpodobně představí dvě varianty Galaxy Watch 4 (42 mm a 46 mm) a dvě varianty Galaxy Watch Active 4 (40 mm a 42 mm). Podle spekulací se Samsung také chystá do 46mm modelu hodinek Galaxy Watch 4 nasadit větší baterii.

Samsung Galaxy Watch 3 007
Galaxy Watch 3 a Galaxy Watch Active 2

Představení všech spekulovaných produktů od Samsungu se dočkáme pravděpodobně na konferenci, která se má konat někdy v průběhu července. V souvislosti s hodinkami Galaxy Watch se rovněž spekuluje o nasazení jiného operačního systému, a to WearOS od Googlu. Osobně mi tyto spekulace nedávají smysl, neboť platforma z dílny Googlu není ve srovnání s Tizenem tak vyspělá, navíc by se tím Samsung vzdal kontroly nad systémem. Pro Google by to nicméně bylo velké vítězství.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).