Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S9 přinese zlepšenou čtečku duhovky a podporu VoLTE na dvou SIM

Samsung Galaxy S9 přinese zlepšenou čtečku duhovky a podporu VoLTE na dvou SIM

Příští vlajkové smartphony od Samsungu nemají být nijak revoluční, přesto mají nabídnout mnoho vylepšení snad na všech pozicích – v oblasti procesoru, displeje, pamětí, fotoaparátu, apod. Upgradována má být například také technologie rozpoznávání uživatele podle skenu oční duhovky.

Podle informací deníku Korea Herald dostane snímač oční duhovky vyšší rozlišení (ze 2 na 3 Mpx), tudíž má pracovat s kvalitnějšími obrazovými informacemi, díky čemuž má být rozpoznávání spolehlivější a rychlejší; údajně k odemčení dojde za méně než jednu sekundu. Kromě toho má snímač lépe rozeznat oči uživatele například za slunečními brýlemi, ve zhoršených světelných podmínkách, či při pohybu očí.

Z tchajwanských zdrojů zase víme, že Samsung připravuje dual SIM verze Galaxy S9 a S9+, na některých trzích je již schválily tamní certifikace. U modelů poháněných nedávno představeným čipsetem Qualcomm Snapdragon 845 by mohl Samsung využít novinky, kterou je podpora technologie VoLTE na obou SIM. Zda tuto funkci budou podporovat i modely poháněné Exynosem 9810, zatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Som zvedavy ci sa uz konečne vyrovna lumii 950/xl.

  2. Huawei Mate 10 Pro už má Volte a LTE na obou simkách i s trvalým zapnutím na obou SIM při hovoru…

  3. Zbytečnost to odemykání očima na nic jiného se to kromě odemknutí použít nedá tak že další hovadina která prodraží už tak drahou nudli se čtečkou na zádech :-D

  4. radeji kdyby se misto nesmyslu zamerili na poradne umistenou ctecku otisku, vraceni plocheho displeje, stereo repruduktory a hlavne rychlou aktualizaci svych vlajkovych lodi a pravidelnou bezpecnosti aktualizaci.

  5. Marek Studnicka

    Těším se na Prezentaci Finálního stroje.Pokud Nic nepokazí a dotáhnou Vše do konce,bude to Stroj.Držím palce!!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).