Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S9 dorazí dříve než obvykle, hromadná výroba začne už za měsíc

Samsung Galaxy S9 dorazí dříve než obvykle, hromadná výroba začne už za měsíc

Už v září se šuškalo, že Samsung bude chtít v reakci na současnou generaci iPhonů uspíšit premiéru svých příštích vlajkových smartphonů Galaxy S9 a S9+. Výroba jejich Super AMOLED dispejů prý bude zahájena tento měsíc, což je o dva měsíce dříve, než bylo dosud obvyklé. Podle nejnovějších (a prý spolehlivých) informací z Číny má být dokonce příští měsíc zahájena masová výroba samotných smartphonů.

Samsung Galayxy S9 (koncept vlevo)

Smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ mají kráčet ve šlépějích svých předchůdců, dostanou stejně velké Infinity displeje (5,77 a 6,22 palců) v podobně velkých tělech. K malé revoluci má dojít na zadní straně, kam se usídlí nový duální fotoaparát a čtečka otisků prstů se přemístí na snadněji nahmatatelné místo. V displeji ji zatím nenajdeme, možná se tak stane v druhé polovině roku u Galaxy Note9.

Samusng Galaxy S9 (koncept vpravo)

Chystané novinky má pohánět dvojice čipsetů Exynos 9810 a Qualcomm Snapdragon 845 (podle trhu), potěšující zprávou je zachování 3,5mm jack na sluchátka. Premiéra by mohla proběhnout v lednu nebo v únoru příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments