Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S8 si oblékne růžový kabátek: takto bude vypadat

Samsung Galaxy S8 si oblékne růžový kabátek: takto bude vypadat

Společnost Samsung připravuje nové barevné varianty svých vlajkových smartphonů Galaxy S8 a S8+. Aktuálně se u nás oba telefony prodávají v barvách Midnight Black, Orchid Gray, Artic Silver a Coral Blue, ve světě ještě můžete narazit na Maple Gold. Již brzy však zřejmě korejský gigant potěší něžné pohlaví.

Na čínské mikroblogovací síti Weibo se objevil render růžové varianty Galaxy S8. Designově se telefon pochopitelně od standardních modelů nijak neliší, stejná patrně zůstane i výbava. Nové barevné varianty nejsou u Samsungu nic nového, pro povzbuzení prodejů na konci loňského roku například představil nové varianty smartphonů Galaxy S7 a S7 edge. Kdy bude růžový Galaxy S8 oficiálně odhalen, zatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).