Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S8+ se oficiálně obléknul do růžové barvy

Samsung Galaxy S8+ se oficiálně obléknul do růžové barvy

Samsung představil novou barevnou variantu svého vlajkového smartphonu Galaxy S8+, konkrétně růžovou. Parametrově se růžový Galaxy S8+ od svého předchůdce nijak neliší, pouze systém obsahuje několik tematických pozadí.

Bohužel pokud jste měli zájem obdařit tímto modelem svoji nežnou polovičku, musíme vás zklamat – novinka je dostupná pouze na tchajwanském trhu a navíc pouze u většího modelu. Spekuluje se však, že i standardní Galaxy S8 dostane novou barevnou variantu, a ta by měla být dostupná globálně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).