Samsung Galaxy S8: jak jej ochránit?

Originální kryty ke smartphonům osmé řady Samsung Galaxy kombinují elegantní design i špičkovou techniku. Zákazníci mohou vybírat celkem ze sedmi druhů ochranných krytů a obalů.

Klasické silikonové obaly Silicone Cover jsou k dostání v různých barvách, ale majitelé mohou sáhnout i po ultra tenkém polotransparentním obalu Clear Cover, který na telefonu téměř nezaznamenáte (doporučená maloobchodní cena 599 Kč za „Silicone Cover“ a 399 Kč za „Clear Cover“).

Obal Alcantara Cover je velmi příjemný na dotek podobně jako samet, podtrhuje luxusní design smartphonu a zároveň je vysoce odolný proti zašpinění (doporučená maloobchodní cena 999 Kč).

Vylepšené flipové pouzdro s LED diodami Led View Cover (doporučená cena 1 399 Kč) umožňuje neustálý přehled o důležitých oznámeních či přijímání hovorů pouhým přetažením přes kryt. Navíc je pouzdro velmi praktické a díky vnitřní kapse umožňuje mít např. platební kartu či vizitku vždy po ruce.

Barevnou hravost nabízí dvoudílný obal Pop Cover, díky kterému můžete měnit vzhled smartphonu dle vašich preferencí (doporučená maloobchodní cena 399 Kč).

Zážitky z fotek či videí je možné si v pohodlí vychutnat díky praktickému pouzdru Clear View Standing Cover, které funguje zároveň jako stojan pro smartphone (doporučená maloobchodní cena 1 299 Kč).

Pro pisálky je pak v nabídce také již známý ochranný kryt s odnímatelnou QWERTY klávesnicí Keyboard Cover v černém provedení (doporučená maloobchodní cena 1 399 Kč).

Autor článku
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku