Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7 a S7 Plus: Máme první rendery a známe velikost

Samsung Galaxy S7 a S7 Plus: Máme první rendery a známe velikost

V lednu nebo v únoru příštího roku představí Samsung svoji vlajkovou loď Galaxy S7, a to zřejmě hned v několika variantách. Výrobce příslušenství ITSkins nám nyní dává menší vizuální ochutnávku dvou z nich – standardního Galaxy S7 s plochým displejem a jeho většího brášku.

  

Rendery jsou založeny na rozměrech, které výrobci příslušenství dostávají s předstihem, aby stihli připravit pouzdra a obaly na chystané novinky včas. Samsung Galaxy S7 by měl mít podle ITSkins fyzické rozměry 143,37 × 70,8 × 6,94 mm, což téměř na desetinu milimetru koresponduje s loňským modelem. Stejné má být i rozmístění hlavních ovládacích prvků, fotoaparátu a přisvětlovacích diod, pouze šuplík na SIM kartu zaujmul místo na pravé straně. Zajímavý je tvar domovského tlačítka, které by podle renderů mělo přijít o svůj tradiční oválný tvar.

  

Větší model Galaxy S7 má mít rozměry 163,32 × 82,01 × 7,82 mm, což by znamenalo displej s úhlopříčkou okolo šesti palců. Tím by novinka předčila jak všechny modely řady Note, tak i letošní Galaxy S6 edge+. Stylus ale patrně nedostane, ten zůstane specialitou smartphonů Galaxy Note.

  

Výrobce příslušenství ITSkins zatím nepřinesl žádné informace o Galaxy S7 se zahnutým displejem, byli bychom však překvapeni, kdyby jej Samsung nepředstavil. Kromě toho se od Samsungu počátkem příštího roku očekává představení prvního zařízení se skládacím displejem, který je aktuálně vyvíjen pod kódovým označením Project Valley (více informací). 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments