Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7: Jak aktivovat prostředí bez klasické nabídky s programy?

Samsung Galaxy S7: Jak aktivovat prostředí bez klasické nabídky s programy?

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge nabízejí aktuální verzi Androidu 6.0.1 s vylepšenou verzí uživatelského prostředí TouchWiz, ve kterém najdeme několik nových funkcí, které vám budeme postupně představovat. U většiny smartphonů s Androidem ve výchozím stavu najdete nabídku se všemi aplikacemi, nicméně někteří výrobci se po vzoru iOS odhodlali své prostředí upravit do takové podoby, kdy se všechny položky (aplikace, složky & widgety) rovnou zobrazovaly na hlavních obrazovkách.

Letos se k tomuto kroku uchýlilo také LG se svým vlajkovým modelem G5 (videopohled) a volitelně lze tuto možnost aktivovat i na novinkách od Samsungu. Ve výchozím stavu sice Galaxy S7 & Galaxy S7 edge zobrazují klasické plochy a samostatnou nabídku s programy, ale když přejdete do nabídky Nastavení – Rozšířené funkce – Galaxy Labs – Zobrazit všechny aplikace na domovské obrazovce, lze zde zrušit zobrazování nabídky programy.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments