Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7 (edge): Focení selfie v horším světle nebude žádný problém

Samsung Galaxy S7 (edge): Focení selfie v horším světle nebude žádný problém

Nové modely Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge nabídnou funkci, která se poprvé objevila u jeho největšího rivala. iPhone 6s a 6s Plus od Applu totiž přišly s technologií Retina flash, na které prý jablečný gigant pracoval déle než 5 let. A něco podobného se nyní objeví také u vlajkových modelů Samsungu.

s7-camera-front-flash

V nastavení fotoaparátu, respektive přední kamery, je možné zapnout přisvětlení pro focení selfie, po jehož aktivaci dojde (po stisknutí spouště) ke krátkému probliknutí displeje s bílou barvou a s vyšší intenzitou jasu, což by mělo spolehlivě osvětlit zabíranou scénu v blízkosti – v tomto případě tedy váš obličej. Jihokorejský gigant tedy v tomto případě nenápadně opisoval od Applu. A když už jsme u těch displejů; nové Samsungy podle nezávislého testu DisplayMate nabízejí vůbec nejlepší displeje na trhu.

s7-camera-front-flash_2

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments