Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7 (edge) dostává první aktualizaci. Co je nového?

Samsung Galaxy S7 (edge) dostává první aktualizaci. Co je nového?

Majitelům Samsungu Galaxy S7 a jeho zakřivené edge varianty (recenze) včera „zazvonila“ notifikace informující o vůbec první softwarové aktualizaci. Ta nese označení G935FXXU1APBD a měla by být určena především pro modely prodávané v Evropě (je také možné, že je určena pouze pro zařízení s čipem Exynos).

Zahraniční média již sice v minulosti informovala o dostupnosti cca 3,5MB updatu pro Galaxy S7 edge, který měl vylepšit funkce spojené se zakřiveným displejem, nicméně na kusy prodávané v České republice se tato aktualizace nedostala, respektive podle našich informací již měla být v telefonech při zahájení prodeje.

GalaxyS7_update

A jaké novinky tedy tato dnešní aktualizace přináší? Podle Samsungu zlepšuje celkovou stabilitu a výkon zařízení, opravuje různé systémové chyby. Velikost instalačního balíčku je lehce přes 74 MB a samotný proces aktualizace (po stažení) zabere zhruba 15 minut.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments