Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6: Máme pro vás fotografie kovového těla

Samsung Galaxy S6: Máme pro vás fotografie kovového těla

Pokud hltáte každou spekulaci ohledně chystaného vlajkového modelu od Samsungu, máme pro vás další dávku. Francouzský server NoWhereElse.fr totiž publikoval fotografie kovového těla, které má patřit právě chystanému Galaxy S6. Vzhledem k tomu, že tento web už dříve získal celou řadu zajímavých informací, můžeme snímky považovat za důvěryhodné. Už v minulosti jsme vás ale informovali, že Samsung údajně podobu Galaxy S6 mění doslova každým dnem a experimentuje se rovněž s Edge variantou s různě zakřivenými displeji. Na snímcích tak mohou být kovová záda jednoho z mnoha různých prototypů.

  
Kovové tělo, které patří prototypu Samsungu Galaxy S6

Doposud se spekulovalo, že by se Galaxy S6 mohl inspirovat z designu modelu Galaxy Alpha (recenze), čemuž napovídaly i starší fotografie, avšak podle této zprávy se v Samsungu nechtějí zaměřit jen na posun v oblasti výkonu, ale důležitou roli hraje právě vzhled a ve výsledku tak „es-šestka“ vůbec rukopis modelu Galaxy Alpha mít nemusí.


Jedna z prvních fotografií testovacích prototypů Galaxy S6. Vzhledem k tomu, jak rychle Samsung mění design a kolik různých verzí existuje, nemá v tuto chvíli příliš smysl spekulovat, jak finální design bude opravdu vypadat.

Smartphone by měl nabídnout 5,2″ nebo 5,5″ Super AMOLED displej s Quad HD rozlišením (1440 x 2560 px), 64bitový procesor Snapdragon 810 (+ varianta s Exynosem 7420), 16 nebo 20Mpx fotoaparát a operační systém Android 5.0 doplněný novou verzí uživatelského prostředí TouchWiz, u které se údajně Samsung výrazně zaměřil na celkovou optimalizaci a snížení paměťových nároků.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).