Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 se na veletrhu CES má ukázat, avšak pouze vybraným partnerům

Samsung Galaxy S6 se na veletrhu CES má ukázat, avšak pouze vybraným partnerům

Jaké novinky představí Samsung v rámci veletrhu CES je prozatím velkou záhadou, pro nás nejpesimičtější varianta vůbec nezahrnuje mobilní telefony, nejoptimističtější naopak počítá s představením nadcházející vlajkové lodě, modelu Galaxy S6. V posledních dnech se o tomto chystaném telefonu objevila spousta spekulací včetně údajných snímků kovového těla a sám Samsung přihřál polívčičku tímto videem představujícím aplikaci My KNOX.

Demonstrace probíhá na neznámém telefonu s typickým samsungovským designem a minimalistickými rámečky kolem displeje. Zařízení vypadá podobně, jako nedávno zachycený prototyp Galaxy S6, zřejmě se ale jedná pouze o obecný render pro účely tohoto videa a nikoliv o reálné zařízení. Je však možné, že některá z variant Galaxy S6 bude vypadat právě takto, ačkoliv se spekuluje i o modelu s dvakrát zahnutým displejem.

  

Podle serveru SamMobile k veřejnému odhalení Galaxy S6 na veletrhu CES nedojde, nicméně dočkat se jej mají vybraní partneři Samsungu. Doufejme, že z jejich řad nějaké bližší informace o chystaném „Projectu Zero“ uniknou, ačkoliv hardwarovou specifikaci již dříve odhalily benchmarky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. Ach jo…Komedie pokračuje.

  • neni to wp foun co

  • League Of Legends (neregistrovaný)

   No jo, není to vlajková loď od microsoftu s nadupaným Qualcomm 400 :D:DDDDDDDDDDDDDDD

  • ??? Kdo co kde mluví o WP, nebo MS ???

   Komedie pokračuje, vždyť od SGS4 žádná změna, krom velikosti. A řekněme si upřímně, že ten vzhled je již dost okoukaný.

  • Ano a dál? O vzhledu to ví každý, jinak wp fan? Jde to poznat :)

  • shd (neregistrovaný)

   Dnes som si po lyzovacke sedel pri bare na kopci a objednaval si a jeden rusak si prisadol vedla a vytiahol Samsung note 4 a trvalo mu 15-20 sekund, kym ten telefon len odomkol a dostal sa do historie hovorov …. odomkol ho hadam na 4 pokus a minimalne 6-7 sekund trvalo kym sa mu po kliku a 3 dalsich otvorila historia hovorov….

   taky HW a ten fon bol 5x pomalsi ako lumia 520. ja som moj po 4 hodinach jazdenia odomkol dvojitym poklepaim za cca 2 sekundy a nemal som ziadny problem…. takze nie je to len o procesore….

  • Jojo bavis :D lumie jsou top :D max shity. A kdyz videl tvoji lumku rekl si joooo ten delo foun chci :D

  • Marten (neregistrovaný)

   Ach jo, tady mají někteří vyjadřování jak desetileté dítě.

  • jase (neregistrovaný)

   A proč asi, můžeš hádat. Protoze jim je nanejvýš 14.

  • Ne 10 let jako tobě

  • Marten (neregistrovaný)

   Nejhorší je, že třeba panu Cardimu asi deset let už nebude. Škoda pro něj, mohl mít šanci, že z toho vyroste.

 2. -.- (neregistrovaný)

  Okej, že je design okoukanej, to je fuk, ale u samsungu je design naprosto odpornej. A ten všezpomalující (taktéž odpornej) touchwiz tomu nepomáhá. (SONYfan)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).