Domů » Bleskovky » Odhaleno: Takhle bude vypadat Samsung Galaxy S6 edge Plus a Galaxy Note 5

Odhaleno: Takhle bude vypadat Samsung Galaxy S6 edge Plus a Galaxy Note 5

Již za deset dní (13. srpna) pořádá Samsung v New Yorku tiskovou konference. Na této akci budou s největší pravděpodobností představeny dva nové smartphony – Galaxy S6 edge Plus a Galaxy Note 5. Na známém twitterovém účtu uživatele evleaks se nyní objevil obrázek, na kterém je zachycena oficiální podoba obou chystaných zařízení. Jak je vidět, potvrzují se dřívější spekulace o tom, že budou oba telefony disponovat displeji se stejnou úhlopříčkou 5,67 palců.

 

Na povrch vyplouvají rovněž zřejmě již finální specifikace modelu Note 5. Ten dostane do výbavy osmijádrový čipset Exynos 7420 z produkce Samsungu. Podle původních odhadů měl být tento smartphone vybaven „pouze“ 3 GB operační paměti, nakonec ale zřejmě dostane ještě o 1 GB navíc. Vnitřní úložiště má být 32GB, oproti předchozím spekulacím jej však nakonec rozšířit nepůjde. 

Potvrzuje se nicméně rozlišení obou fotoaparátů, zadní dostane 16Mpx a čelní selfie kamera 5 Mpx. Operačním systémem bude Android ve verzi 5.1.1 Lollipop. 

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

6 komentářů

  1. a jsme zase u těch názvů, samsung galaxy s6 edge plus, tomu říkám specifikace. Nehledě na to, že by mi přišlo rozumnější udělat Note 5 a Note 5 Edge. Takhle mi přijde, že Note 5 trochu postrádá smysl (nevím jestli bude plusko disponovat perem)

  2. Bez slotu na microSD kartu zůstávám u NOTE 4. Ale třeba nás ještě překvapí :)

  3. Silver (neregistrovaný)

    Podle zahraničních webů začínající cena S6Eplus je 1199 dolarů, což se dalo docela čekat, klasika. :D

  4. bez Micro SD, vymenitelnej baterie a IP67 si môže Samsung strčiť Note5 do prd…

  5. K čemu jsou ty fotky novinek, když se od starších modelů neliší, a jejich ultra jemné rozlišení stejně na monitoru s FullHD neocením :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).