Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S5 se tento měsíc zřejmě dočká aktualizace na Android 4.4.3, Galaxy S4 v červenci

Samsung Galaxy S5 se tento měsíc zřejmě dočká aktualizace na Android 4.4.3, Galaxy S4 v červenci

Pro majitelé současného top modelu jihokorejského Samsungu máme dobré zprávy. Podle informací, které se nyní objevily na internetu, by měl být v průběhu tohoto měsíce pro model Galaxy S5 (SM-G900F & SM-G900H) dostupný update na nejnovější Android 4.4.3.

-
Galaxy S5 (recenze) by se měl brzy dočkat aktualizace na Android 4.4.3

- - -

Podívejte se, kde můžete Galaxy S5 pořídit za nejlepší cenu

V průběhu července by aktualizace na verzi 4.4.3 měla dorazit také na loňský model Galaxy S4 (GT-I9506). Podle zveřejněné tabulky by v případě Galaxy S5 již ROM měla být otestovaná a připravená k uvolnění, v případě Galaxy S4 (recenze) probíhají finální testy. Doufejme tedy, že uvolnění aktualizačního balíčku na sebe nenechá dlouho čekat, případě že se ROM předčasně objeví ke stažení na serveru SamMobile.com.

 
Pokud tato tabulka není dílem nějakého vtipálka, měly by se oba vlajkové modely Samsungu brzy dočkat aktualizace na nejnovější Android 4.4.3

-
Samsung Galaxy S4

Láká vás Galaxy S4? Mrkněte se, kde jej seženete nejlevněji

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.