Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S5 mini se dočká aktualizace na Android 5.0 Lollipop

Samsung Galaxy S5 mini se dočká aktualizace na Android 5.0 Lollipop

Zmenšenina loňské vlajkové lodi od Samsungu, Galaxy S5 mini (recenze), dostane update z Androidu 4.4.2. na Android 5.0.1 Lollipop. Ten mimo jiné zahalí nadstavbu TouchWiz do Material designu, přidá notifikace na zamčenou obrazovku, projekt Volta zlepší výdrž baterie a zrychlí se i spouštění aplikací díky 64-bitovému prostředí ART.

 

Informace se objevila na webových stránkách Samsungu v Dánsku, přesné datum příchodu aktualizace pro české modely v tuto chvíli neznáme, ale dá se očekávát, že se dočkáme během několika následujících týdnů.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentářů

  1. cooože (neregistrovaný)

    několika týdnů ? mmmmmmmmmm zajímavé 27.10. mi nepřijde jako několik tydnu spíš měsíců a pořád nic

  2. COOOŽE (neregistrovaný)

    je 25.12. Trošku se jim ty týdny prodloužily

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).