K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S5 LTE-A s Quad HD displejem se zatím na globální trh nechystá

Samsung Galaxy S5 LTE-A s Quad HD displejem se zatím na globální trh nechystá

Pokud jste s koupí Samsungu Galaxy S5 otáleli s tím, že vyčkáte na jeho dlouho spekulovanou vylepšenou variantu, musíme vás zklamat. QHD displej, Snapdragon 805 a super rychlé LTE si v nejbližší době budou užívat pouze zákazníci v domovské Jižní Koreji; Samsung potvrdil serveru AndroidCentral, že v současné době neplánuje přivést Galaxy S5 LTE-A na globální trh.

 

Na domácím trhu zkříží upgradovaný Galaxy S5 zbraně s vlajkovou lodí LG G3, jejíž prodeje v prvním týdnu původní Galaxy S5 výrazně předčily. Nicméně LG zbraně složit nehodlá, naopak se spekuluje, že příští měsíc přijde s vylepšenou „gé trojkou“, která bude rovněž vybavena nejnovejším procesorem Snapdragon 805 od Qualcommu.

 

Evropští zákazníci mohou tomuto souboji jen tiše přihlížet a doufat, že brzy přijde spekulovaný Samsung Galaxy F (S5 Prime), který má definovat novou řadu vlajkových lodí korejského výrobce s tělem z broušeného hliníku. Jeho představení je odhadováno na letošní září společně s tabletofonem Galaxy Note 4.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. honza (neregistrovaný)

  Co máte pořád s tím hliníkovým tělem? Nebude tam a je to jen dobře :-D

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Podle mých informací se hliníkového smartphonu od Samsungu dočkáme. Jen bych si nebyl tak jistý tím, zda bude mít lepší specifikace než současný Galaxy S5 (teď nemyslím ani LTE-A variantu) :)

 2. cardi (neregistrovaný)

  Klasicka S5 bohate staci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *