Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S5 LTE-A s Quad HD displejem se zatím na globální trh nechystá

Samsung Galaxy S5 LTE-A s Quad HD displejem se zatím na globální trh nechystá

Pokud jste s koupí Samsungu Galaxy S5 otáleli s tím, že vyčkáte na jeho dlouho spekulovanou vylepšenou variantu, musíme vás zklamat. QHD displej, Snapdragon 805 a super rychlé LTE si v nejbližší době budou užívat pouze zákazníci v domovské Jižní Koreji; Samsung potvrdil serveru AndroidCentral, že v současné době neplánuje přivést Galaxy S5 LTE-A na globální trh.

 

Na domácím trhu zkříží upgradovaný Galaxy S5 zbraně s vlajkovou lodí LG G3, jejíž prodeje v prvním týdnu původní Galaxy S5 výrazně předčily. Nicméně LG zbraně složit nehodlá, naopak se spekuluje, že příští měsíc přijde s vylepšenou „gé trojkou“, která bude rovněž vybavena nejnovejším procesorem Snapdragon 805 od Qualcommu.

 

Evropští zákazníci mohou tomuto souboji jen tiše přihlížet a doufat, že brzy přijde spekulovaný Samsung Galaxy F (S5 Prime), který má definovat novou řadu vlajkových lodí korejského výrobce s tělem z broušeného hliníku. Jeho představení je odhadováno na letošní září společně s tabletofonem Galaxy Note 4.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. honza (neregistrovaný)

    Co máte pořád s tím hliníkovým tělem? Nebude tam a je to jen dobře :-D

    • Podle mých informací se hliníkového smartphonu od Samsungu dočkáme. Jen bych si nebyl tak jistý tím, zda bude mít lepší specifikace než současný Galaxy S5 (teď nemyslím ani LTE-A variantu) :)

  2. Klasicka S5 bohate staci

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).